Okulumuz farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarına özel tasarlanmış programlar sunarak çocuklarımızın gelişimlerini desteklemeyi hedefler. 

Küçük Grup; 2 + yaş grubudur. Evden çıkıp okula başlanılan yani hayata atılan ilk ve en önemli olan adımdır. Bu ilk ayrılık çok özen gerektiren bir süreçtir ve bizlerin de en hassas olduğu zamandır. Adaptasyon sürecinde her bir çocuğumuz ile öğretmeni birebir olarak ilgilenmekte ve onun güvenini kazanarak okula bağlanmasını sağlamaktadır. 

Öğretmenine bağlandıktan sonra çocuk sınıf içi grup çalışmalarına dahil olmaya başlar ve tüm adaptasyon sürecinde çocuklarımız kendisini hazır hissedene kadar anne – baba veya aile yakınlarımızı okulda misafir ederiz. 

Küçük grup programımız yarım gün olup 09.00 – 13.00 saatleri arasındadır. 

Orta Grup;  3+ yaş grubudur. Çocuklarımızın arkadaşlıklar edindikleri birlikte oyun oynamayı öğrendikleri yaştır. Tam günlük programımız 09.00 – 17.00 saatleri arasındadır. Artık çocuklarımız kendi dillerinde kendilerini iyi ifade edebildikleri bir dönemdedirler. Öğle yemeğinin ardından uyku ve ikindi kahvaltısı yapılarak İngilizce programa geçilir. Çocuklarımızın yeni bir dil öğrenme becerisini geliştirmeye başlamak ve büyük gruba geçiş için hazırlık niteliğindedir. 

Büyük Grup; 4+ yaş grubudur. Artık okul çocuklar için ikinci bir ev gibidir. Arkadaşlıklar derinleşmiş ve yakınlaşmıştır. Tüm program İngilizcedir ve Okul Öncesi eğitime hazırlanır çocuklarımız. Yıl sonlarında onları okulumuzdan hayata iyi bir başlangıç yapmalarını sağlamanın haklı gururu ile mezun ederken gözlerimizin dolmasının da önüne geçemeyiz. 

Anneli Oyun Grubumuz; 18 -24 ay yaş grubu için özel tasarlanmış haftada bir gün Cumartesi 10:00 – 12:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Çocuğun motor becerilerini geliştirirken hem çocuklarımızın hem de annelerinin eğlenceli bir zaman dilimi geçirmelerini sağlamaya çabalarız. 

Eğitim programlarımız ile ilgili detay bilgi almak için randevu alabilirsiniz.